نحوه ارسال سفارشات تهران:

اگر ساکن شهر تهران هستید،می‌توانید سفارش خود را به ۲ روش دریافت کنید

روش اول) ارسال از طریق پیک موتوری روبان: بعد از آماده سازی محصول یک روز کاری زمان می‌برد و هزینه‌ آن ۵۵ هزار تومان است و  قبل از ارسال با شما تماس گرفته می‌شود.

روش دوم) ارسال از طریق اسنپ: به محض آماده سازی، سفارش با هماهنگی با شما تحویل اسنپ می‌شود و هزینه ارسال به عهده شما خواهد بود.

روش سوم) ارسال از طریق پست: به محض آماده سازی، سفارش شما تحویل پست خواهد شد و بعد از ۲ تا ۳ روز کاری بدست شما خواهد رسید و هزینه آن ۲۹۵۰۰ تومان است.

نحوه ارسال سفارشات شهرستان:

اگر ساکن هر نقطه از ایران زیبایمان هستید، می‌توانید سفارش خود را به ۲ روش از طریق پست دریافت کنید.

روش اول) پست پیشتاز: زمان تحویل پست پیشتاز به شهرهای مراکز استان ۲ تا ۴ روز کاری خواهد بود و زمان تحویل در سایر شهرها و روستاها ممکن است ۱ تا ۲ روز بیشتر زمان ببرد. هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز ۲۹۵۰۰ تومان است.

روش دوم) پست ویژه: این روش فقط برای مراکز استان فعال است و زمان تحویل بسته معمولا بیشتر از یک روز کاری زمان نمی‌برد و هزینه آن ۵۰ هزار تومان است. در صورتیکه تمایل به ارسال سفارش خود از طریق پست ویژه دارید حتما بعد از ثبت سفارش با پشتیبانی روبان تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید.

چند نکته مهم درباره ارسال سفارشات:

  • در هنگام خرید کادو از سایت روبان توجه داشته باشید که بعضی از محصولات مثل تابلو ها مطابق درخواست شما سفارشی سازی می‌شوند و هرکدام نیاز به مدت زمان مشخصی برای آماده سازی دارند که این مدت زمان در اطلاعات و توضیحات مربوط به هر محصول نوشته شده است و فرایند ارسال از بعد از آماده سازی محصول آغاز خواهد شد.
  • حتما کد سفارش خود را که از طریق پیامک برای شما ارسال شده است را نزد خود نگهدارید تا در صورت نیاز به پیگیری وضعیت سفارش خود آن را به پشتیبان روبان اعلام نمایید.
  • بعد از ارسال سفارشات پستی، کد رهگیری پست برای مشتریان پیامک خواهد شد که می توانید از طریق سامانه رهگیری پستی به نشانی tracking.post.ir سفارش خود را پیگیری نمایید.
  • در صورتی که برای اولین بار می‌خواهید از روبان خرید کنید و مبلغ سفارش شما بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان است می‌توانید از کد تخفیف: freesend استفاده نمایید تا هزینه ارسال اولین سفارش خود را مهمان روبان باشید.