سوالاتی که از ما پرسیده اید

شرایط ثبت سفارش

توضیحات کامل آن را می توانید در صفحه راهنمای سفارش مطالعه کنید.

براي اين‌كار لازم است حداكثر تا ۲ ساعت کاری پس از ثبت سفارش با واحد پشتيباني به شماره ۰۹۰۰۹۲۰۱۱۹۱ تماس گرفته و درخواست لغو سفارش خود را اعلام کنید. لازم به ذكر است در صورت گذشت اين زمان، لغو سفارش به دلیل شروع فرایند آماده سازی سفارشات امكان پذير نمی‌باشد.
براي خريد كادو از سایت روبان دو راه براي شما در نظر گرفته شده است: راه اول ثبت سفارش از طريق سايت و خرید به صورت آنلاين است. راه دوم، از طريق پیام به واتساپ، تلگرام يا اينستاگرام روبان است تا با ارتباط با واحد پشتيباني محصول خود را خريداري نماييد.

فروشگاه اینترنتی روبان با تلاش شبانه روزی خود جهت جلب رضایت مشتریان خود توانسته است لقب فروشگاهی معتبر و خوش نام را بدست آورد و تبلیغات دهان به دهان شما عزیزان باعث شده تا هر روز درخدمت عزیزان بیشتری باشیم و این ارزشمند ترین تبلیغات برای ما بوده است. ما در روبان به این اعتقاد داریم که سود اصلی را در یکبار فروش بدست نمی آوریم بلکه خرید چند باره مشتریان باعث درآمدزایی بیشتر ما می‌شود پس استراتژی زیر را سرلوحه خود قرار داده ایم : بالاترین کیفیت خدمات + مناسب‌ترین قیمت + رضایت شما = سود و فروش بیشتر ما

بايد حداكثر طی ۲۴ ساعت پس از دريافت كالا، از طریق واتساپ یا تلگرام به واحد پشتيبانی روبان به شماره ۰۹۹۰۹۵۹۰۹۵۰ اطلاع داده شود تا پس از بررسی، نحوه بازگرداندن كالا با مشتری محترم هماهنگ شود.
شاید برای شما سوال باشد

شرایط ارسال و پرداخت

بله این امکان وجود دارد. شما می توانید هنگام ثبت سفارش، آدرس و مشخصات هدیه‌گیرنده را درج کنید و در توضیحات سفارش ذکر کنید که گیرنده سفارش شخص هدیه گیرنده است و اگر تمایل دارید یادداشتی از طرف شما ضمیمه بسته شود آن‌را بنویسید و در نهایت پرداخت سفارش خود را بصورت آنلاین انجام دهید تا ما سفارشتان را به دست شخص مورد نظر برسانیم.

با وارد شدن به پنل کاربری خود می توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. در ضمن بعد از ارسال سفارشات پستی، کد رهگیری پست برای مشتریان پیامک خواهد شد که می توانید از طریق سامانه رهگیری پستی به نشانی tracking.post.ir سفارش خود را پیگیری نمایید.
در شهر تهران برای تحویل سفارش در روز و ساعت خاص می توانید هماهنگی آن‌ را به صورت تلفنی انجام دهید تا در صورت وجود امکان سفارش شما در روز و ساعت مدنظر شما به وسیله پیک یا اسنپ ارسال شود . اما در سفارشات شهرستان ها (تمامی شهرها غیر شهر تهران) به دلیل اینکه سفارشات با پست ارسال می شوند امکان مشخص کردن روز و یا ساعت مشخص وجود نخواهد داشت.
بله. اين موضوع تا حدودی وابسته به هديه انتخابی شما و آدرس مقصد دارد. در صورتيكه نياز به ارسال فوری هدايای خود داريد مي توانيد پيش از ثبت سفارش با ما تماس بگيريد تا هماهنگي هاي لازم انجام پذيرد.