داستان روبان از کجا شروع شد؟

داستان روبان با عشق شروع شد، با دوست داشتن عزیزانمون ادامه پیدا کرد و با قدردانی از آدم‌هایی که برامون مهم هستند، وارد فصل تازه‌تری شد. داستانی که تک تک ثانیه‌هاش پر از حس خوب، خوشحالی و سورپرایز ناگهانیه! فروشگاه اینترنتی روبان راه‌اندازی شد تا سختی های انتخاب و خرید کادو برای شما آسون بشه!

فروشگاه اینترنتی روبان با نام قبلی آیلوکسیت (ILUXIT) در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ با محوریت جعبه کادو و باکس سورپرایز کار خود را آغاز نمود و در تابستان ۱۴۰۱ به روبان تغییر نام داد. سال ها پیش کارمون رو با هدف این شروع کردیم که سهم کوچکی در شادی آدم ها داشته باشیم.

در مسیری که تا به امروز طی کردیم هر روز بیشتر از دیروز به این باور رسیدیم که کادو میتونه یکی از اصلی ترین مواردی باشه که حال آدمارو خوب میکنه. چه هدیه بدیم و چه هدیه بگیریم همیشه ناخواسته خوشحال میشیم و ما تصمیم گرفتیم که در روبان شریک لحظه های خوشتون باشیم.

ما اینجا نیستیم که فقط کادو بفروشیم و تجارت کنیم بلکه ما اومدیم تا بتونیم لحظه هاتون رو خوش‌تر کنیم. برای تک تک کادوها ذوق داریم و از لحظه ثبت سفارش شما تا تمامی فرایند های آماده سازی و تحویلش به شما و عزیزانتون، کنارتون هستیم.

چرا خرید کادو از روبان؟

احتمالا بار ها براتون پیش اومده که بخواهید برای یکی از عزیزانتون کادو بخرید ولی نمیدونید چه کادویی بخرید یا کادو رو از کجا تهیه کنید؟

ما با کلی هدیه خاص و پیشنهاد جذاب آماده ایم تا در هر کجای ایران عزیزمون که باشید، برای هر مناسبتی عشق و دوستی رو به عزیزانتون یادآوری کنید.

ما بر این باور هستیم که برای پیشرفت، هر روز از دیروز خودمان بهتر باشیم و خود را به‌جای مخاطبان خود قرار دهیم تا دغدغه‌های آن‌ها را درک کنیم.

رضایت شما مهم‌ترین دارایی و سرمایه ماست چرا که اولین تجربه خرید شما منجر به خرید های بعدیتان خواهد شد تا اسم روبان همیشه برای خرید هدیه در ذهنتان نقش ببندد و هیچوقت نگرانی بابت خرید کادو برای مناسبت های مختلف نداشته باشید.

ما سعی داریم در روبان برای سنین و جنسیت های مختلف، محصولاتی با رنج قیمتی متفاوت و کیفیت مناسب پیدا کنیم تا هر کسی با هر نوع سلیقه و مقدار بودجه امکان خرید هدیه را داشته باشد.

محصولات در روبان با وسواس و حساسیت ویژه انتخاب، تهیه و عرضه می شوند و کیفیت آنها برای ما بسیار مهم است. خلاقیت و خاص بودن هدایا دغدغه اصلی ماست. ما امکانی رو فراهم کردیم که شما میتونین کادوهای شخصی سازی شده داشته باشین و کادوها رو با عکس و سلیقه خودتون زیباتر کنین. این کادو هارو میتونین برای تولد، ولنتاین، روز زن، روز پدر، سالگرد ازدواج، روز مادر و هر مناسبت دیگه استفاده کنید.

روبان آماده است تا به سراسر ایران و حتی به دورترین روستا های کشور پهناورمون ارسال داشته باشه و خدمت رسانی کنه…